Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Статті » Футбол

Визначалися володарі футбольних трофеїв

24 серпня – День Незалежності України. До програми святкування головного державного свята на Старосамбірщині було включено і футбольні змагання, а саме фінальні поєдинки відразу у трьох турнірах.

Загалом із початку змагань у трьох турнірах стартувало 24 команди із першої та другої ліг. Майже два місяці колективи змагалися між собою за вихід до фіналу і ось визначилися шість команд котрі 24 серпня на головному стадіоні району у Старому Самборі виборювали футбольні трофеї 2017-року.

Першими на футбольне поле вийшли ФК «Хирів» та «Дружба» /Надиби/ котрі боролися за Кубок Старосамбірської організації ВФСТ «Колос». Із перших хвилин  гри на полі точилася цікава боротьба, кожна з команд прагнула до перемоги, але сильнішими цього дня були футболісти із Надиб і вони перемогли із рахунком 4:2.

В боротьбі за Кубок федерації футболу Старосамбірщини зустрілися стрільбицька «Смерічка» та «Сокіл» із Мурованого. Уся гра пройшла у рівній цікавій боротьбі. Першими добилися успіху стрільбичани – голом із 11-ти метрової позначки відзначився Андрій Бучкович. Але згодом гравці «Сокола» відновили рівновагу завдяки голу Мар’яна Прокіпа. Надалі небезпечні моменти виникали біля обох воріт, але матч так і закінчився бойовою нічиєю 1:1, а потім були післяматчеві пенальті ну а це, як відомо, футбольна лотерея і перемагає той кому більше пощастить і у кого міцніші нерви. Ну і як виявилося цього дня сильніші нерви були у футболісти «Смерічки» котрі перемогли із рахунком 3:2. Відзначу, що уже вдруге поспіль футболісти зі Стрільбич виграють фінал у післяматчевих пенальті, але переможців не судять, вони володарі Кубка федерації футболу Старосамбірщини.

Ну а справжньою окрасою цього ігрового дня став третій матч.  У фіналі головного турніру району – Кубку Старосамбірського району голови Старосамбірської районної ради змагалися ФК «Нижанковичі» та «Дністер» /Бусовисько/. Гра розпочалася без розвідки так як команди добре знають одна одну. Небезпечні моменти виникали як біля одних так і біля інших воріт, але у середині першого тайму нападник Нижанкович відкриває рахунок у матчі. Але вже за три хвилини Бусовисько відновлює рівновагу і так завершується 1-й тайм. У другому таймі картина гри не змінилася, обидві команди вперто боролися за кожен м’яч, точилася рівна чоловіча боротьба, а глядачі спостерігали за грою високого рівня. Кажуть у футболі грає і перемагає вся команда, але цього разу спрацювало правило одного гравця і ним став лідер «Дністра» Мар’ян Залога котрий усередині другого тайму забив два чудові голи у ворота нижанковицької команди на що ті не змогли нічим відповісти. Отже, перемігши із рахунком 3:1, володарем Кубка Старосамбірського району з футболу голови Старосамбірської районної ради 2017-го року стала команда «Дністер» /Бусовисько/.

Ну а потім була церемонія нагородження у якій приймали участь голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька, депутат Старосамбірської районної ради Ігор Піхоцький, голова Старосамбірської організації ВФСТ «Колос» Андрій Луць, директор місцевої ДЮСШ Юрій Зачко. Команди-переможці отримали великі красені-кубки та золоті медалі, а фіналісти були нагороджені срібними медалями та дорогими м’ячами. Крім того усі шість команд отримали пам’ятні грамоти та грошову премію відповідно до зайнятих місць.

Ще раз відзначу, що усі три турніри проходили за ініціативи та під патронатом голови Старосамбірської районної ради Тетяни Терлецької, а проводили їх Старосамбірська організація ВФСТ «Колос» та федерація футболу району.

І на завершення хочу подякувати за добре виконану роботу суддівським бригадам, що обслуговували усі три турніри, а саме Юрію Барану, Богдану Волошину, Василю Громішу, Сергію Маковському, Дмитру Мацьку, Руслану Кечі, Василю Колібі, Івану Стрілці, Михайлу Пішку.

У неділю 27 серпня відбулися чергові ігри першості Старосамбірщини з футболу у двох лігах та було зафіксовано такі результати:

Слохиня - Тарнава 0:4

Матч у Чаплях між командами Сусідович та Конева не завершився і його доля буде вирішена на найближчому засіданні КДК.

Також повідомляємо, що 28.08.2017р. було зіграно перенесений матч 10-го туру у групі "А" другої ліги між Березовом та Стрільбичами. У даному поєдинку із рахунком 2:1 перемогу святкували гості зі Стрільбич.

Наступні матчі чемпіонату відбудуться у неділю 03.09.2017р. і у них зустрінуться:

1 ліга: Скелівка – Гуманець, Муроване – Міженець, Хирів – Нове Місто, Нижанковичі – Велика Лінина, Боневичі – Бусовисько.

2 ліга, група «А»: Завадка – Стрільбичі, Топільниця – Головецько, Березів – Стрілки, Тур’є – Стара Сіль.

2 ліга, група «Б»: Тарнава – Сусідовичі, Конів – Велика Сушиця, Надиби – Стар’ява.

Початок матчів о 16:00 годині.