Форма входу

Головна » 2018 » Серпень » 19 » А хто ж фіналісти...?
20:05
А хто ж фіналісти...?

У неділю 19.08.2018р. в Старому Самборі та Добромилі відбулися півфінальні поєдинки Кубка сайту "Футбольна Старосамбірщина" та Кубка Старосамбірського району голови районної ради. Першими розпочинали матчі учасники турніру на кубок нашого сайту і, якщо у Добромилі Боневичі здобули беззаперечну перемогу над скелівкою 6:1, то у Старому Самборі боротьба між Хировом та Тур'є тривала до останньої хвилини матчу. Варто зазначити, що ігрова і територіальна перевага протягом усього матчу (особливо у першому таймі) була за Хировом - вони і моментів більше створили, і перевірили на міцність як стійку так і перекладину старосамбірських воріт, однак у більш прагматичний футбол грала команда із Тур'є котра і перемогла із рахунком 2:1 та вийшла у фінал нашого турніру де зустрінеться із командою Боневич.

Десь за аналогічним сценарієм проходив матч кубка району між командами Нового Міста та Стрілок. Стрілківчани переважали суперника практичноу всьому крім одного - у бажанні перемогти. Матч проходив за беззаперечної ігрової переваги "Стрільця", однак чи не єдиним небезпечним гольовим моментом у матчі скористалися новоміщани котрі і перемогли із рахунком 1:0. Ну а суперником команди із Нового Міста будуть хлопці із Надиб, котрі у Добромилі здолали опір Стар'яви із рахунком 2:0.

Фінальні матчі, як відомо, відбудуться у Старому Самборі 24.08.2018р. Про час початку поєдинків буде повідомлено додатково.

Переглядів: 452 | Додав: vasilius77 | Рейтинг: 0.0/0