Форма входу

Головна » 2013 » Жовтень » 12 » "Библо-Укрбургаз" йде далі у кубку...
21:46
"Библо-Укрбургаз" йде далі у кубку...
Сьогодні на добромильській "Лафорт-Арені" відбувся матч першого раунду кубка "Золота осінь" між командами групи "Б" другої ліги "Библо-укрбургаз" та ФК "Боневичі". Матч видався досить цікавим та драматичним. Першими, вже в дебюті матчу, відзначилися господарі - футболісти Боневич. Та не пройшло й десяти хвилин як боневицькі футболісти порушують правила у власному карному майданчику і з одинадцятиметрової позначки гості рахунок зрівнюють. До завершення першого тайму більше нагод вразити ворота було у библян, але рахунок так і не змінився. У другому таймі гості двічі виходили вперед, але боневицькі хлопці досить швидко двічі відігрувались. У результаті - бойова нічия 3:3. За регламентом змагань у разі нічиєї в основний час, відразу пробиваються післяматчеві пинальті. І тут не обійшлося без драматизму: вже перший удар футболіста із Библа прийняла на себе штанга, на що боневичани відповіли перекладиною, ще по одному удару взяли голкіпери. Тож після п'яти ударів знову нічия 3:3. У пробитті одинадцятиметрових до першого промаху влучнішими були гості - у підсумку 5:4 на користь команди Библа, котра й проходить у наступний раунд де зустрінеться із новоміським "Горизонтом". Матчі відбудуться 20 і 27 жовтня.
Переглядів: 529 | Додав: vasilius77 | Теги: Кубок Золота осінь, Библо-Укрбургаз, ФК Боневичі | Рейтинг: 5.0/1