Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2015 » Жовтень » 19 » Боневичі чи Слохиня? Хто стане чемпіоном другої ліги першості Старосамбірського району з футболу...
18:41
У неділю 18.10.2015р. на стадіоні м. Старий Самбір пройшли півфінальні поєдинки фінальної частини серед команд другої ліги першості Старосамбірщини з футболу. Першими на поле вийшли команди Слохині та Раково. Перші хвилини матчу проходили досить обережно і нервово. Ні в однієї ні в іншої команди не виходила комбінаційна гра, обидві команди боялися пропустити. Щоправда, швидше на старосамбірському газоні освоїлися гравці Раково і почали прибирати ініціативу до себе, провівши кілька небезпечних атак. Однак першими забили гравці Слохині, котрі провівши швидку контратаку, скористалися помилкою захисту суперника. Команда Раково після пропущеного гола побігла відігруватися, але знову підвів захист і на останніх хвилинах першого тайму Слохиня забила вдруге. У другому таймі мало що змінилося - Слохиня забила ще двічі пропустивши лише одного разу, тож у підсумку перемога Слохині із рахунком 4:1.
У другому поєдинку зійшлися переможець групи "А" Топільниця та друга команда групи "Б" Боневичі. Протягом усього матчу Боневичі виглядали цікавіше, а Топільниця так і не змогла нічого путнього протиставити супернику. Тож у результаті закономірна перемога Боневич 3:0.
Отже наступної суботи у фіналі зустрінуться Боневичі та Слохиня (як не дивно обидві команди посіли другі місця у своїх групах), а от переможці груп Раково та Топільниця поборються лише за бронзу другої ліги. Матч за 3-тє місце розпочнеться о 13:00 годині, а фінал о 15:00.
Переглядів: 558 | Додав: vasilius77 | Рейтинг: 0.0/0