Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2013 » Вересень » 9 » Чемпіон першості сезону 2013р. відомий. Вітаємо ФК "Дністер" /Бусовисько/.
22:43
Чемпіон першості сезону 2013р. відомий. Вітаємо ФК "Дністер" /Бусовисько/.
До закінчення футбольної першості у першій районній лізі залишилося провести два тури, але чемпіон відомий уже. Як не дивно, але золоті медалі чемпіонату завоював дебютант першості - ФК "Дністер" /Бусовисько/. А головне, що команда із Бусовиська стала чемпіоном навіть не граючи матч, адже здобула три очки у матчі проти знятої команди Дроздович. Команда Хирова, котра впродовж сезону претендувала на чемпіонство не змогла взяти очки у Гуманці і тим самим дозволила бусовиській команді стати недосяжною у турнірній таблиці. Тож вітаємо молоду команду із села Бусовисько і бажаємо їй подальших досягнень. Тож за два тури до завершення сезону у першій лізі буде точитися боротьба лише за срібло та бронзу, на ці нагороди претендують три команди: Хирів, Гуманець та Стрільбичі.

Також за крок до фінішу стали відомі команди групи "А" другої ліги, що гратимуть у стикових матчах за звання чемпіона та бронзового призера другої районної ліги. Стрілки та Топільниця забезпечили собі перше та друге місця відповідно, тож стрілківська команда гратиме у друголіговому фіналі, а Топільниця другий сезон поспіль боротиметься за бронзові нагороди.

А от суперники їх поки-що невідомі, у групі "Б" залишається провести ще чотири тури і ситуація там вкрай напружена, адже як мінімум чотири команди претендують на пальму першості, тож швидше за все представники фінальної пульки із цієї групи будуть відомі аж після останнього туру.
Переглядів: 674 | Додав: vasilius77 | Теги: Першість Старосамбірщини з футболу | Рейтинг: 5.0/1