Форма входу

Головна » 2014 » Листопад » 2 » Дроздовичі - Нове Місто: хто кращий?
21:28
Дроздовичі - Нове Місто: хто кращий?
Хто сильніший - Дроздовичі чи Нове Місто? Саме це питання має бути вирішене через тиждень. А сьогодні у півфінальних стиках фінальної частини першості району з футболу у другій лізі саме ці команди здолали своїх опонентів.
На стадіоні у Торчиновичах сьогодні вирішувалося хто буде боротися за звання чемпіона другої ліги, а хто поміряється силами за бронзові нагороди. Першими на поле о 13:00 год. вийшли команди Дроздович та Стрільбич. Гра на протязі усіх 90 хвилин проходила у рівній боротьбі, обидві команди могли як забити голи так і пропустити, але у результаті нульова нічия і переможця вирішували післяматчеві пенальті. Кращими у футбольній лотереї були дроздовицькі футболісти котрі здолали стрільбичан із рахунком 4:3.
Далі на поле вийшли гравці Мурованого та Нового Міста і глядачі побачили два різних тайми. У таймі першому кращими були новоміщани, котрі до перерви вели 2:0. А ось другий тайм перевернув усе з ніг на голову і вже "Сокіл" із Мурованого диктував умови гри і зумів відіграти два пропущені м'ячі. Ситуація могла б бути іншою якби команда із Нового міста реалізувала у другому таймі пенальті за рахунку 2:1 на їхню користь, але удар прийняла на себе перекладина. У результаті нічия 2:2 і долю матчу знову вирішили післяматчеві пенальті. Кращими у серії були гравці новоміського "Горизонта" котрі перемогли із рахунком 4:3.
Тож через тиждень, 9 листопада, на тому ж торчиновицькому стадіоні о 12:00 годині відбудеться гра за бронзові нагороди другої ліги між командами Мурованого та Стрільбич, а о 14:00 у фінальному матчі зійдуться Дроздовичі та Нове Місто.

Переглядів: 644 | Додав: vasilius77 | Рейтинг: 0.0/0