Форма входу

Головна » 2016 » Березень » 28 » Фіналісти відомі...
21:15
Фіналісти відомі...
У неділю 27.03.2016р. відбулися матчі 1/2 фіналу Кубка району пам'яті В. Горбового та Кубка Руху. Так у Хирові в рамках Кубка В. Горбового першими на поле вийшли гравці команд Бусовиська та Боневич. Варто зазначити, що ці команди зустрічалися між собою і у попередньому розіграші даного турніру і тоді у двоматчевому протистоянні сильнішими виявилися хлопці із Боневич. Тож у цьому сезоні команда із Бусовиська хотіла взяти реванш, тим більше, що попереду фінал. Гра проходила із перемінним успіхом у перемогти могли як одні так і інші, але все ж перемогу святкували гравці команди "Дністер" /Бусовисько/ із рахунком 5:4. У другому півфіналі зустрічалися між собою Гуманець та Муроване і лише за лічені хвилини до кінця матчу двічі відзначилися голами гуманецькі футболісти, що і дозволило їм святкувати перемогу із рахунком 2:0.
Учасники фіналу Кубка Руху визначалися у Скелівці. У першому матчі зустрічалися Надиби та Ясениця Замкова. Гра проходила дуже напружено і із мінімальною перевагою у рахунку 2:1 перемогу відсвяткувала більш досвідчена команда Надиб. Більш багатим на голи був інший півфінальний поєдинок у якому зустрічалися Стрільбичі та Міженець. Із перших хвилин ігрова перевага була на боці міжінецької команди, але змарнувавши кілька хороших нагод щоб відкрити рахунок, пропустили самі, аж двічі ще у першому таймі. Уже на старті другого тайму стрільбицька "Смерічка" забила втретє і заспокоїлася, вирішивши що гру зроблено. Але іншої думки був Міженець, котрий у середині другого тайму спочатку відіграв один м'яч, а за кілька хвилин із пенальті скоротив розрив до мінімуму. Однак напруга тривала не довго - вже за якихось дві хвилини стрільбичани відзначилися ще раз і змогли втримати цей результат до завершення матчу. Отже перемога Стрільбич 4:2.
Тож у фіналі Кубка району пам'яті В. Горбового зустрінуться Бусовисько та Гуманець, а за Кубок Руху позмагаються Стрільбичі та Надиби.
Фінали відбудуться у Старому Самборі у неділю 10 квітня 2016 року.
Переглядів: 653 | Додав: vasilius77 | Рейтинг: 0.0/0