Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2014 » Листопад » 11 » "Горизонт" /Нове Місто/ - чемпіон ІІ ліги сезону 2014р.
20:27
"Горизонт" /Нове Місто/ - чемпіон ІІ ліги сезону 2014р.
У неділю 9 листопада 2014р. старосамбірський міський стадіон після тривалої перерви знову заповнився футбольними уболівальниками. Причиною стали матчі фінальної частини першості району серед команд ІІ ліги. Першими на поле вийшли команди "Смерічка" /Стрільбичі/ та "Сокіл" /Муроване/, котрі розігрували бронзові нагороди. Гра була рівною і проходила із перемінним успіхом. Першими забили стрільбичани та за лічені хвилини до закінчення першого тайму мурованські хлопці відігралися. Другий тайм також проходив у рівній боротьбі і, здавалося, переможця знову визначатимуть пенальті, але команда Стрільбич все ж змогла додати і вирвала перемогу 2:1 тим самим ставши бронзовим призером ІІ ліги.
Далі на поле вийшли представники фіналу: "Чайка" /Дроздовичі/ та "Горизонт" /Нове Місто/. Мало хто, перед грою, міг би віддіти перевагу новоміській команді, але "Чайка", мабуть, видихнулася під час сезону, відвантаживши у ворота суперників СОТНЮ голів і у фінальній частині не змогла жодного разу вразити ворота суперників з гри. Тож у наднапруженій, цікавій та видовищній грі перемогу святкувала команда "Горизонт" із Нового Міста перемігши із рахунком 1:0 і тим самим завоювала звання чемпіона ІІ ліги першості Старосамбірщини сезону 2014-го року.
Тож вітаємо команду Нового Міста і бажаємо подальших перемог і удачі наступного року вже у першій районній лізі.
До речі, у першій лізі виступатимуть й інші представники фінальної "Пульки": "Чайка" /Дроздовичі/, "Смерічка" /Стрільбичі/ та "Сокіл" /Муроване/.
Переглядів: 637 | Додав: vasilius77 | Рейтинг: 0.0/0