Форма входу

Головна » 2018 » Липень » 15 » "Кар'єр-Дністер" іде у відпустку з хорошим настроєм...
21:37
"Кар'єр-Дністер" іде у відпустку з хорошим настроєм...

Сьогодні у Старому Самборі відбувся останній поєдинок першого кола першості Львівської області з футболу у якому наш "Кар'єр-Дністер" приймав "Хімік" із Нового Роздолу. Протягом усього матчу наші хлопці володіли ініціативою, але у першому таймі м'яч вперто не йшов у ворота суперника і перша половина матчу завершилася нічиєю 0:0. Зате у таймі другому усе стало на свої місця - зусиллями Юрія Пашкевича на старті другої половини гри старосамбіряни виходять уперед. Ну а далі вже усе пішло як по-маслу і наші хлопці здобули упевнену перемогу із рахунком 5:0. Юнаки також здобули перемогу, щоправда без гри, так як Новий Розділ не привіз юнацький склад на гру.

Також варто зазначити, що кількома днями раніше, 12.07.2018р. наша команда також святкувала перемогу, обігравши на виїзді Давидів 4:2 (юнаки також перемогли 3:1).

Тож перше коло "Кар'єр-Дністер" завершує на другому місці поступаючись двома пунктами команді Борщович, а наші хлопці з корошим настроєм ідуть у відпустку. Друге коло першості області стартує 05.08.2018р.

Переглядів: 999 | Додав: vasilius77 | Рейтинг: 0.0/0