Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2018 » Листопад » 14 » "Кар'єр-Дністер" - срібний призер футбольної першості Львівщини.
22:14
"Кар'єр-Дністер" - срібний призер футбольної першості Львівщини.

У неділю 11.11.2018р. пройшли матчі останнього туру довготривалої цьогорічної першості Львівської області з футболу. Варто зазначити, що протягом усього сезону на лідируючих позиціях перебував наш представник "Кар'єр-Дністер" (Торчиновичі/Ст.Самбір)., котрий вів боротьбу за чемпіонство до останніх секунд відразу у двох матчах. Саме так - адже за тур до завершення чемпіонату наша команда відставала від лідера "Сокола" із Борщович лише на 1 очко. Тож нашим у останньому матчі потрібно було не лише перемагати, а й надіятися на сприятливий результат у Дрогобичі де саме і гостювала команда Борщович. Крім цього не варто забувати, що у спину також дихав зубрівський "ГалКатЗбур" котрий поступався нашій команді лише двома пунктами, отже стає зрозумілим, що ціна останнього матчу була надвисокою.

Ну а проводила наша команда останню гру у рідних стінах - на затишному майже вщент заповненому старосамбірському стадіоні, а суперником були гості із Давидова. Спочатку переможний тон протистояння завдали юнаки котрі здолали своїх однолітків 5:0. Ну а потім було основне протистояння. Гра вдавалася досить важко, давалися взнаки нерви та надсерйозна відповідальність за результат. Проте при невеликій кількості гольових моментів наші все ж пішли на перерву перемагаючи 1:0. Не змінився малюнок гри і у другому таймі, ігровою перевагою володіли старосамбіряни, а гості намагалися нав'язати боротьбу. У другій половині другого тайму наші все ж забили другий м'яч і поставили крапку у цьому матчі перемігши 2:0.

Нажаль, не сталося дива і Дрогобич не зміг перемогти лідера - Борщовичі поступившись 0:1. Тож "Кар'єр-Дністер" (Торчиновичі/Ст.Самбір) сформований в основному із гравців Старосамбірського району набравши 72 очки у 30-ти матчах (24 перемоги та 6 поразок) стає срібним призером першості Львівської області з футболу сезону 2018 року і отримує право наступного сезону виступати у Прем'єр-лізі області. ВІТАЄМО!!!

Переглядів: 357 | Додав: vasilius77 | Рейтинг: 0.0/0