Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2018 » Лютий » 13 » На Старосамбірщині започатковано районні змагання з міні-футболу
23:08
На Старосамбірщині започатковано районні змагання з міні-футболу

У неділю 11 лютого 2018р. відбулися відбіркові змагання з міні-футболу у залік 12-ї Спартакіади району серед сільських, міських та селищних рад. Варто зазначити, що даний вид спорту у програму змагань Спартакіади району включено вперше. Цьогоріч прийняти участь у змаганнях з даного виду спорту зголосилося 16 команд і усі вони за територіальним принципом були поділені на 4 групи по 4 команди у кожній. Змагання у групах проходили за коловою системою і згідно з регламентом по дві кращі команди з кожної групи проходили до наступного етапу змагань. А тепер про самі змагання:

Почнемо з групи № 4 де ігри проходили дуже цікаво та інтрига зберігалася до завершення останнього матчу. Змагання цієї групи проходили у Нижанковичах де зустрічалися команди Нижанковицької ОТГ, Новоміської ОТГ, Міженецької ОТГ та Добромильської МР. Обігравши усіх своїх суперників і набравши 9 очок, 1 місце у групі посіла команда Нижанковицької ОТГ, ще дві команди групи, а саме Добромиля та Міженця, набрали однакову кількість очок – по 4, і різниця забитих/пропущених м’ячів у них була однакова – у Добромиля 3:3, а у Міженця 5:5, але оскільки міженецькі хлопці забили більше голів, то саме вони і завоювали другу путівку до фіналу.

В групі № 3 ігри проходили у місті Хирів і тут також була інтрига, адже команди Хирова і Стар’яви набрали в сумі по 5 очок і лише за кращою різницею м’ячів хирівчани на 1-му місці, а Стар’ява, відповідно, на 2-му. Третє місце у цій групі посіла команда Скелівки, а на 4-му розташувалася Тарнава.

У Старому Самборі змагалися команди групи № 2. Команда Завадки (Тершівська СР) виграла у Старої Солі 6:2, у Стрільбич 4:1, зіграла унічию зі Старим Самбором 1:1, тож набравши 7 очок стала переможцем групи. Старий Самбір, у свою чергу, виграв у Старої Солі 7:0, але зіграв унічию зі Стрільбичами 1:1 і, набравши 5 очок, завоював 2-ге місце. На третьому місці Стрільбичі у яких 4 очки і у Старої Солі 0 очок.

Змагання у групі № 1 пройшли дуже швидко, адже там відбулася лише одна гра у якій команда Бусовиська (Верхньолужецька СР) обіграла Велику Лінину 9:1. Решта команд групи на змагання не з’явилися.

Організатори змагань, а саме Старосамбірська організація ВФСТ «Колос» вдячна людям котрі створили належні умови для проведення змагань у групах, а саме: Сергію Гнатику з Нижанкович, Сергію Гурничному з Хирова та Миколі Бачинському зі Старого Самбора, а також усім хто їм допомагав.