Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2013 » Травень » 10 » Першість Старосамбірщини - зіграно матчі 2-го туру...
21:17
Першість Старосамбірщини - зіграно матчі 2-го туру...
Неділя, 12 травня 2013 року. Зіграно матчі 2-го туру футбольної першості району. Даний пройшов у цікавій боротьбі та приніс кілька несподіваних результатів. Нажаль вже на старті сезону чемпіонат зазнав втрат, а саме із незрозумілих причин знялася із розиграшу команда із давніми традиціями, минулорічний чемпіон 2-ї ліги "Карпати" /Раково/. Внаслідок цього у першій лізі залишилося 9 команд, анульовано результат 1-го туру у першій районній лізі між командами Ракови та Гуманця і, відповідно, зазнала змін турнірна таблиця, а команда "Дністер" /Бусовисько/ котра у цьому турі мала приймати саме команду із Раково змушена була відпочивати. А у матчах 1-ї ліги, що відбулися зафіксовано такі результати:
"Запорожець" /Нижанковичі/ - ФК "Надиби" 3:1
"Галичина" /Гуманець/ - "Смерічка" /Стрільбичі/ 0:1
ФК "Слохиня" - ФК "Велика Лінина" 0:0
"Чайка" /Дроздовичі/ - ФК "Хирів" 1:2

2-ліга, група А. Надзвичайний матч мали змогу спостерігати глядачі на стадіоні у Старій Солі. Місцеві "Карпати" приймали абсолютного футбольного дебютанта  - новостворену команду "Дністер" /Завадка/ і напевно мали намір без проблем здобути три очки. Та не так сталося як гадалося, команда із маленької Завадки не просто дала бій іменитому супернику, а показала гострі завадські зуби - господарі після першого тайму "горіли" із рахунком 0:3. Але не судилося завадчанам відсвяткувати першу перемогу. Вже з перших секунд другого тайму старосоляни понеслися на ворота суперника і клас іменитішого суперника зробив свою справу - вже до 4-ї хв. тайму господарі відквитали два голи, а на 19-й хв. змогли зрівняти рахунок у матчі. У підсумку бойова нічия 3:3. Також варто зазначити, що у цьому матчі відбулося відразу два хет-трики: спочатку завадчанин Андрій Яцик відвантажив у ворота старосолян три голи, а потім у ті ж ворота але вже команди Завадки три голи забив Андрій Басараб.
Також цікавий матч відбувся у Мурованому, де лише на останніх хмилинах гри місцевий "Сокіл" зумів вирвати перемогу у команди Головецька із рахунком 3:2.

"Юність" /Конів/ - ФК "Боневичі" 0:2
Матч між командами "Сонак" /Солянуватка/ та "Барса" /Чижки/ за згодою сторін перенесено, а друга команда Нижанкович у цьому турі відпочивала.

Наступний тур відбудеться у неділю 19 травня. Початок матчів о 17:00 год.

Переглядів: 1025 | Додав: vasilius77 | Теги: футбол Старий Самбір, Чемпіонат Старосамбірщини 2013 | Рейтинг: 4.7/3