Форма входу

Головна » 2017 » Квітень » 23 » Трофеї не змінюють володарів...
22:17
Трофеї не змінюють володарів...

Сьогоднішнього недільного дня 23 квітня 2017р. увага більшості футбольної громадськості була прикута до подій на міському стадіоні Старого Самбора. Адже саме тут закінчувалася епопея із цьогорічними розіграшами кубку пам'яті В. Горбового та Кубка Руху. Першими на футбольне поле вийшли гравці команд зі Стрільбич та Скелівки котрі боролися за Кубок Руху. Хочеться зазначити, що саме ці команди були володарями цього трофею у попередніх роках, Скелівка володіла титулом протягом 2015-го року, а Стрільбичі були діючим володарем даного трофею. Сьогоднішня гра видалася достойною фіналу, спочатку стрільбичани на 11-й хвилині матчу відкрили рахунок, а потім гравці "Фельштина" фантастичним ударом практично із середини поля відновили рівновагу у матчі. Далі протягом половини першого та усього другого тайму на полі точилася рівна боротьба із невеликою перевагою у гольових моментах на користь Стрільбич, проте основний час гри завершився унічию 1:1 і долю матчу вирішили післяматчеві одинадцятиметрові удари - сильнішими виявилися гравці стрільбицької "Смерічки" котрі перемігши із рахунком 6:5 захистили титул володаря "Кубка "Руху".

Наступними на поле стадіону вийшли головні учасники змагань  - команди, що боролися за Кубок пам'яті В. Горбового, а це діючий володар трофею "Дністер" /Бусовисько/ та команда із Міженця із однойменною назвою. Мабуть численні уболівальники бажали побачити боротьбу рівня фіналу, але її не вийшло так як майстри м'яча із Бусовиська дикласифікували суперника із міженця із рахунком 10:2. Тож Кубок пам'яті В. Горбового як мінімум ще на рік залишається у Бусовиську.

І не тільки цими футбольними поєдинками сьогодні жила Старосамбірщина. У Бусовиську проходив фінал ще одного кубка. Хтось, можливо, назвав би його кубком невдах але даний турнір на Старосамбірщині отримав свою назву - турнір престижу на кубок "Надія". І володарем цього трофею стала Топільниця перемігши Головецько із рахунком 3:2.

Переглядів: 736 | Додав: vasilius77 | Рейтинг: 0.0/0