Форма входу

Головна » 2013 » Березень » 23 » Україна везе з Польщі перемогу!!!
10:55
Україна везе з Польщі перемогу!!!
Надважливу перемогу у п'ятницю, 22 березня здобула збірна команда України у матчі відбірного групового турніру на чемпіонат світу 2014 року над Польщею. Ніхто не очікував, що вже на 7-й хвилині матчу наша команда вестиме у рахунку 2:0, але сталося саме так - спочатку Андрій Ярмоленко без пристрілки вже з першого удару по воротах збірної Польщі на 2-й хвилині відкрив рахунок забивши шедевральний гол, а вже за п'ять хвилин Андрій Гусін не менш красивим ударом зробив рахунок 2:0 на користь нашої дружини.
Після другого гола наші хлопці трохи заспокоїлися і віддали ініціативу полякам, котрі не соромлячись почали серйозно штурмувати наші ворота, що на 18-й хвилині перетворилося на гол Лукаша Піщека. Після забитого гола польські футболісти, повіривши у свої сили, ще більше пішли вперед, але атакували одні а забивали інші - Роман Зозуля на 45-й хвилині після хорошої скидки Андрія Ярмоленка красивим ударом забив третій гол і довів рахунок, як виявилося, до фінального.
У другому таймі часом Польща намагалася притискати наших, але Україна показала, що і сушити гру хлопці вміють. Крім декількох моментів особливо згадати нічого. Відмінна гра і відмінна перемога!
Наступним суперником нашої команди буде збірна команда Молдови, матч відбудеться у вівторок 26 березня в Одесі, тож очікуємо ще більш красивої гри і не менш приємного результату.

Груповий відбірковий раунд до Чемпіонату світу 2014 року

Польща - Україна - 1:3

Гол: Лукаш Піщек (18) - Андрій Ярмоленко (2), Олег Гусєв (7), Роман Зозуля (45)

У інших матчах групи Н збірна Чорногорії на виїзді здолала Молдову 1:0, а Англія також в гостях розтрощила Сан-Марино 8:0.
Переглядів: 464 | Додав: vasilius77 | Теги: Збірна України, Збірна Польщі | Рейтинг: 5.0/1