П'ятниця, 29.03.2024, 17:07
Футбольна Старосамбірщина
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Футбол Старосамбірщини » Центральний матч туру » "Гербурт" /Тарнава/ - ФК "Болозів" (Матч 7-го туру у ІІ лізі, група "Б".)
"Гербурт" /Тарнава/ - ФК "Болозів"
vasilius77Дата: Понеділок, 10.06.2013, 22:17 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 33
Статус: Офлайн
Гра за третє місце - Тарнава лише на одне очко відстає від Болозови, а гості безперечно захочуть реабілітуватися за домашню поразку від лідера у 6-му турі та, принаймні, закріпитися у трійці.

Також вважаю не менш цікавою буде гра у Буково, де місцева "Ватра" прийматиме непоступливий "Сонак" із Солянуватки. Гості безперечно матимуть на меті зупинити лідера та покращити своє становище у турнірці. Тож пропоную обговорити і цю гру.
 
VasiaOliynukДата: Понеділок, 10.06.2013, 23:30 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Статус: Офлайн
Болозів візьме,шанси 70%
 
Vas6okДата: Понеділок, 10.06.2013, 23:36 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Друзья
Повідомлень: 5
Статус: Офлайн
Все ж таки думаю центральним матчем туру буде бій між ФК "Ватрою"і ФК "Сонак" оскільки ігри між цими командами запеклі і до останнього :-)

Додано (10.06.2013, 22:36)
---------------------------------------------
так болозів може й візьме але за рахунок суддівства ахаха

 
VasiaOliynukДата: Вівторок, 11.06.2013, 18:20 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Статус: Офлайн
впринципі так Ватра і сонак дуже не прості команди, грають норм, можна сказати на рівні, думаю матч буде цікавий і буде забито більш ніж 4 голи!!!
 
vasilius77Дата: Вівторок, 11.06.2013, 23:41 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 33
Статус: Офлайн
Мені здається, що дякуючи нам усім, Болозів вже трохи схаменулася із суддівством і почала грати у футбол. Тарнава на своєму полі, традиційно, грає потужно. Думаю буде нічия 2:2.

А у Букові дійсно очікую цікавого протистояння, на жаль не зможу бути присутнім. Дві хороші команди, прекрасне суддівство солянуватського судді і класні вболівальники обох команд повинні перетворити матч на свято. Перевагу віддаю "Ватрі".
 
vasilius77Дата: Понеділок, 17.06.2013, 22:31 | Повідомлення # 6
Генералісимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 33
Статус: Офлайн
Ги:), я майже вгадав, у Тарнаві зіграли 3:3
 
Форум » Футбол Старосамбірщини » Центральний матч туру » "Гербурт" /Тарнава/ - ФК "Болозів" (Матч 7-го туру у ІІ лізі, група "Б".)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright Vasyl Gromish Corp © 2024